Dit jaar beoefend Hein Horst alweer 39 jaar de functie van kastelijn. De jaren ondersteuning terwijl zijn vader Piet Horst nog de scepter zwaaide hierbij niet meegeteld. Oftewel; het caféleven is hem met de paplepel ingegoten. Hein is dan ook geboren aan de Van de Poelstraat en woont zijn hele leven al in het café.

Bavaria is het huismerk maar ook voor een heerlijk speciaal, eventueel lokaal biertje ben je hier aan het juiste adres.

Hein Horst is een begrip in het Bakelse. Je kunt hier terecht voor een gezellig avondje uit op het terras of in het café en ook de authentieke zaal is een goede locatie voor een onvergetelijk feest. Verder zijn er veel verenigingen en sportactiviteiten gekoppeld aan Hein Horst. Denk hierbij aan o.a. het Gilde, de biljartvereniging, de vele dartteams, zaalvoetbalteams, de Vogelvrienden, en handboogvereniging Neerlandia. 

Kortom, iedereen is welkom in dit bruin café!

cafe hein horst

Wereldcafé Hein Horst
van de Poelstraat 13
5761 BW Bakel
0492 341 206