BAKEL - Varkenshandel & Transport van Ansem V.O.F. staat al ruim 40 jaar voor continuïteit. In dit werkgebied is kennis en ervaring ontzettend belangrijk. Met een persoonlijke benadering waarbij betrouwbaarheid hoog in het vaandel staat, weten zij precies hoe wij uw bedrijf kunnen aanvullen.
Met een varkensbedrijf met vleesvarkens en een handelsbedrijf in biggen, zeugen en vleesvarkens, hebben ze bij Varkenshandel & Transport van Ansem alle ervaring in huis om ook andere bedrijven aan te vullen op een passende manier.

Persoonlijke aanpak

Vanaf het begin werkt Van Ansem met een persoonlijke aanpak, en dat werkt. Met veel directe werkervaring in het werkveld weten zij namelijk precies hoe het werk in elkaar steekt, en wat er belangrijk is voor een varkensboer. Op deze manier kunnen ze gericht en snel hun werk uitvoeren.
Meer weten over Van Ansem, over hoe ze te werk gaan of heeft u gewoon een andere vraag? Neem dan gerust contact met hen op.

‘Door middel van ontzettend veel kennis en ervaring denken wij met uw bedrijf mee’

van Ansem

Varkenshandel & Transport van Ansem
Oldert 5
5761 PA Bakel
0492-343852
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
www.vanansemvof.nl