Al vijf jaar sportief genieten van rust en ruimte

De 27 holes van Golfbaan Stippelberg zijn sinds de opening in 2011 door de natuur gevormd tot een glooiend landschap waarin de golfer uitgedaagd wordt in zijn spel. Bij de aanleg heeft de architect het oorspronkelijke duinenlandschap laten terugkeren en golfers roemen de rust die heerst op de baan. Geen snelwegen en geen treinen in de buurt. Heeft u belangstelling voor de golfsport? Kijk dan op www.golfbaan-stippelberg.com.

Wandelen op de golfbaan zelf is vanwege het gevaar niet toegestaan maar het aangrenzende water- en bosrijke gebied Stippelberg is een geweldig alternatief. De parkeerplaats bij de golfbaan is een goed vertrekpunt voor een heerlijke wandeltocht in deze omgeving.

Kom na uw wandeling genieten van het uitzicht over de golfbaan vanuit het restaurant en misschien beleeft u een van de spectaculaire zonsondergangen. Lekker warm bij de open haard, genieten van een hapje en een drankje of schuif aan voor een smakelijke maaltijd met specialiteiten van de keuken.

U bent van harte welkom!

Golfbaan Stippelberg
Hooizak 7
Gemert-Bakel
Tel. 0492 820020
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
www.golfbaan-stippelberg.com