BAKEL – Sixpack Bakel biedt de sportievelingen uit de omgeving de mogelijkheid om op wisselende buitenlocaties groepstrainingen te volgen.

De doelstelling van eigenaar en motivator Nick Manders is om inzet en plezier te laten samenkomen in een workout. Diversiteit, kwaliteit en sporten in de open lucht zijn de kernwoorden waar "Sixpack" voor staat. Naast de vaste groepsmomenten is er ook ruimte voor specifieke aanvragen voor bedrijven of sportverenigingen die “een keer wat anders willen” en de focus willen verleggen op de teamprestatie. Personal Training is de laatste smaak op de Sixpack menukaart!

Plezier

Nick Manders: “Niks moet, alles mag als je maar mét plezier naar de training komt en mét een voldaan gevoel huiswaarts keert!” Dus no time to waste en sluit gezellig een keer aan op één van onze trainingsmomenten!

Sixpack Bakel

Nick Manders
06 18390852