BAKEL - Biogas Plus is sinds 2007 actief onder deze naam op de biogasmarkt en profileert zich als expert op het gebied van het produceren van biogas op een continue basis.
Biogas Plus is dag in dag uit betrokken bij velerlei biogasinstallaties en heeft zodoende een schat aan ervaring op het gebied van alle aspecten die relevant zijn bij het ontwikkelen, financieren, bouwen en exploiteren van biogasinstallaties.

Know-how
De kern van het bedrijf is de kennis en know-how op het gebied van het produceren van biogas. Oftewel: Hoe haal je uit een bepaalde biogasinstallatie continu zoveel mogelijk kwalitatief hoogwaardig biogas tegen zo laag mogelijke kosten? Daar houdt Biogas Plus zich mee bezig.

biogas

Biogas Plus Systems B.V.
Dubloen 6
5751PX Deurne
0492 345 025
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
www.biogasplus.nl