Ingrid Kuijpers begon 12,5 jaar geleden bij de groentewinkel als ‘zaterdaghulp’, maar ook voor en na school was ze te vinden in de groentewinkel. Ze vertelt: “Na het behalen van mijn diploma had ik een vaste baan, toch bleef ik bij de groentewinkel werken op mijn vrije dag. Toen ging ik bedenken: wat wil ik nu? En al snel kwam ik er achter dat mijn hart toch lag bij de winkel, het contact met de klanten en het werken met de verse producten.” Inmiddels is ze een half jaar verder en ze is zeer tevreden met haar keuze om de winkel over te nemen. Het assortiment breidt zich steeds verder uit, met kant en klaar maaltijden, verse salades, gourmetpakken, zuivel en kaas. Het wordt steeds meer een verswinkel in plaats van een groentewinkel. En het is fantastisch dat Bakel op dit moment veel nieuwe jonge ondernemers heeft.

Groente en fruit Gezond en I.K.
Van de Poelstraat 10a
5761 BW Bakel
0492-341331
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Facebook.com/gezondenik