01-01-1996 begon de familie Wannemakers de Cafetaria De Smuller aan de vd Poelstraat 7 te Bakel. In 2009 2e vestiging geopend in Dierdonk-Helmond, die Bram Runt, samen met Chris (ons pap) Sinds 01-08-2017 runnen Dennis en Anne de Cafetaria in Bakel samen. , met veel plezier. We hebben een zoon en een dochter, die ook werkzaam zijn in beiden zaken, om zo hun zakcentje bij te verdienen. Bij de Smuller wordt de friet dagvers bereid op ambachtelijke wijze. Wij maken heel, veel zelf waaronder de friet, soepen, stoofvlees, bamibal, nasibal, kroket, gambakroket, goulashkroket, bitterballen e.d Op alternatief op de frietwagen aan huis, hebben wij het Smullerbuffet(alleen in Bakel). Dat bestaat uit: puntzak friet, diverse snacks en sauzen. Voor meer info: 0492-341260, of loop even binnen.

Bezoek ook eens onze website: www.desmuller.nl Graag tot ziens namens team De Smuller.

de smuller

Cafetaria Plus de Smuller Bakel
Van de Poelstraat 7
5761 BW Bakel
0492-341260
www.desmuller.nl
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.