Giel Vervoort startte in februari 2012 zijn bureau voor ontwerp en bouwkundig tekenwerk. Met ruim 30 jaar ervaring, extra scholing en een dosis enthousiasme is hij uw partner voor nieuwbouw en verbouwprojecten van woningen en bedrijfspanden.

U kunt bij bouwkundig tekenbureau Giel Vervoort terecht voor:

  • Een mooi en passend ontwerp dat voldoet aan alle voorschriften die iedere gemeente vereist.
  • Het aanvragen van de benodigde vergunningen (omgevingsvergunning).
  • Toetsing van het bouwplan aan het bouwbesluit 2012. Zaken als energiezuinigheid, bruikbaarheid, gezondheid en veiligheid worden getoetst op de geldende voorschriften.

Projectbegeleiding
Ook projectbegeleiding tijdens uitvoering is mogelijk. Samen met opdrachtgever en aannemer zorgen wij ervoor dat het hele bouwproces zorgeloos verloopt. Per slot van rekening moet het bouwen van uw droomhuis of bedrijfspand een feestje worden.

Bouwkundig tekenwerk
Al het bouwkundig tekenwerk wordt volledig digitaal uitgevoerd in 2D en met 3D impressies. Technische detailtekeningen zijn duidelijk voor elke aannemer, dus geen misverstanden tijdens de bouw. Alles uiteraard conform in Nederland geldende richtlijnen.

Meer weten?
Neem dan contact op voor een vrijblijvend en kosteloos oriënterend gesprek via onderstaande contactgegevens.

Giel Vervoort

Bouwkundig tekenbureau Giel Vervoort
Akkerroosstraat 5
5761 EX Bakel
Tel: 06-36096051
www.gielvervoort.nl
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.