BAKEL - Maria de Vries is al ruim 30 jaar bezig als professioneel kunstenaar. Ze werkt met gerenommeerde galeries, die haar werk ‘in stock’ hebben.

De schilderijen worden gemaakt met acryl op linnen, materiaal dat goed bij haar werkwijze past. Ze werkt vrij en in opdracht. Opdrachten zijn altijd vrijblijvend, als het niet naar de zin is hoeft het niet worden gekocht.

Natuur
Het atelier van De Vries bevindt zich midden in de natuur, een heerlijke plek om te werken. Langs haar vertrouwde onderwerpen als de mens, het dier en de natuur, is ze nu met een nieuwe vorm bezig. Haar interesse in de natuur heeft haar gebracht tot het schilderen van materie. Materialen uit de natuur integreren op het doek. Wat een geweldige nieuwe uitdaging!

Interesse gewekt?
Bent u benieuwd, kom dan gerust eens kijken in de galeries die haar werk verkopen of bij haar in het atelier. U bent van harte welkom.

Maria de Vries

Maria de Vries
Valkert 3
Bakel
06-24930975
www.mariadevries.nl
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.