Bevers Slapen in Bakel is een echt familiebedrijf met dertig jaar ervaring, waar persoonlijke aandacht hoog in het vaandel staat. Het bedrijf biedt een sterke collectie slaapsystemen waarbij de prijsopbouw goed in elkaar zit.
Er is voor ieder wat wils, maar altijd met de zekerheid dat Ger en Gonnie Bevers er kwalitatief helemaal achter kunnen staan, anders wordt het simpelweg niet aan de consument aangeboden. Zij gaan voor een open en eerlijke benadering, alles is bespreekbaar, wat in hun ogen een hele goede basis is voor heel veel tevreden klanten in een ruime omgeving van Bakel.
Iedere klant is anders, de een wil een houten bed, de ander een boxspring, een kast, bedtextiel of heerlijke matrassen. Elke klant krijgt een perfect en persoonlijk advies. Uniek bij Bevers slapen zijn de luchtgeveerde matrassen die je naar wens kunt instellen. Tevens is de Twijfelaar terug van weggeweest. Deze bedden van 120 centimeter breed zijn erg geliefd bij alleenstaanden.
Je bent van harte welkom bij Ger en Gonnie Bevers in Bakel.

Bevers slapen
Bernhardstraat 15
5761 BH Bakel
www.beversslapen.nl