Ans Sleegers is ruim 22 jaar persoonlijk en zelfstandig reisadviseur van TravelXL@Home voor Bakel en omgeving. Met een jarenlange ervaring in de reiswereld zorgt zij er met persoonlijke aandacht in combinatie met deskundigheid voor, dat u de ultieme vakantie boekt die naadloos aansluit op uw wensen. Voor alle soorten vakanties kunnen klanten bij Ans Sleegers terecht: van een rondreis door Zuid-Afrika of de USA tot relaxen op Curaçao, de Canarische eilanden of een leuke gezinsvakantie, wintersport, citytrip, cruise, autovakantie of groepsreis.
Ans Sleegers werkt samen met gerenommeerde Nederlandse en Duitse reisorganisaties. Zo kan ze verschillende vliegvelden in de buurt aanbieden en interessante prijsvergelijkingen maken. Om haar kennis te vergroten en klanten te voorzien van het beste advies bezoekt ze jaarlijks wereldwijd vele vakantiebestemmingen. Andere voordelen die zij haar klanten kan bieden zijn: één vast aanspreekpunt, eventueel thuisbezoek op een tijdstip dat hen schikt, goede bereikbaarheid, vaak goedkoper dan internet, betrouwbaar en aangesloten bij ANVR en SGR.

Bereikbaar: ma,di,do,vr tot 20:00 uur
za tot 14:00 uur woensdag gesloten

Travel XL

TravelXL@Home
Julianastraat 16
5761 BB Bakel
0492-343101
06-51806705
www.travelxl.nl/ans-sleegers