Even voorstellen..
Patrick (52) heeft al 22 jaar lang ervaring in de signing-branche en werkt nog steeds met veel passie aan elke opdracht.
Mitchell (23) is net afgestudeerd van Advanced Business Creation en heeft nieuw leven geblazen in het bedrijf.

Foodpresenaties Van Happen liep een beetje achter de feiten aan en daarom heeft Mitchell gekeken naar de markt en de vraag die daar was. Dit onderzoek was voornamelijk gericht op Bakel en omstreken.
Omdat zij al actief waren in de signing-branche zijn ze hierop verder gaan borduren. Bij een nieuwe start hoort ook een frisse look. Daarbij is het aanbod verbreed. Alles wat te maken heeft met reclame-uitingen kan gerealiseerd worden. VH Signing is een full-service reclame bureau geworden!

We zijn bevlogen en resultaatgericht, maar ook lekker nuchter op zijn Brabants; We komen tenslotte uit Bakel. Daar ontvangen wij mensen graag om eens onder het genot van een kop koffie te brainstormen én daarmee tot mooie ideeën te komen.

VH Signing

VH Signing
Willemstraat 16
5761BE Bakel
0492-390390
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
www.vhsigning.nl