Ik ben Mandy Strijbosch, dochter van Petra en André Strijbosch en kom duidelijk uit een ondernemend gezin. Ook ik heb altijd al voor mezelf willen beginnen en in 2014 wist ik het zeker: ik ging mijn eigen rijschool opstarten! Nu, 2,5 jaar later, heb ik geen moment spijt van mijn keuze en draait rijschool Way 2 Drive op volle toeren! Ik zorg ervoor dat iedere leerling elke week rijdt en bewaak ik de continuïteit. Persoonlijke aandacht vind ik erg belangrijk en de sfeer in de auto is ontspannen. Ik ben duidelijk naar de leerlingen toe over hun vorderingen en zorg ervoor dat ze echt zelfstandig kunnen rijden als ze op examen gaan. Een rijbewijs haal je voor je leven en met deze goede basis gaan mijn leerlingen gegarandeerd veilig op weg! Gelukkig wordt deze aanpak zeer gewaardeerd met als resultaat dat ik af en toe ‘nee’ moet zeggen tegen nieuwe leerlingen. Dit is jammer maar een must, omdat ik mijn leerlingen ten alle tijden de persoonlijke aandacht en kwaliteit wil kunnen bieden rijschool Way 2 Drive voor staat. 


Rijschool Way 2 Drive

06-55348346
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
www.rijschoolway2drive.nl