Op mijn zestiende ben ik gestart met de tegelzettersopleiding. Daarna heb ik 13 jaar ervaring opgedaan, door in loondienst te werken. In 2013 ben ik gestart met mijn eigen tegelzettersbedrijf Lucas Manders Tegelwerken. Ik doe de meest uitlopende projecten. Zowel nieuwbouw als renovatie, particulier en voor bedrijven. Voorbeelden zijn badkamers, toiletten, (bij)keukens, woonkamers, terrasvloeren en zwembaden.


Een goede basis voor tegelwerk wordt gevormd door een cementdekvloer. Ook daarvoor kan ik zorgen. Door de contacten in de regio kan ik het van a tot z voor u regelen.


Ik heb in meerdere regio’s gewerkt, maar de laatste jaren werk ik vooral in de regio Gemert-Bakel. Mocht u op zoek zijn naar iemand die uw tegelwerk kan realiseren, dan kunt u altijd een adviesgesprek met mij hebben en/of een vrijblijvende offerte ontvangen.
 Contact kunt u opnemen via 06-24328511 en Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

lucas manders tegelwerken

Lucas Manders Tegelwerken
De Hilt 30
5761 HE Bakel
06-24328511
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
www.lucasmanderstegelwerken.nl