Vanuit een passie op het gebied van voeding, beweging en levensstijl, is Loes Vriens gestart met Welzijnspraktijk Bakel. Na een ervaring met burn-out weet deze hoogsensitieve moeder van jonge kinderen als geen ander hoe belangrijk het is om in balans te zijn.
 
In 2011 opende Loes haar praktijk met Energetix , sieraden met magneten. In 2015 kwam daar de focus op het gezond ontbijt bij. “Na het volgen van een zes daags ontbijtprogramma met een coach, merkte ik een enorm verschil in vitaliteit. Ik voelde direct dat ik ook mensen wilde begeleiden naar een betere gezondheid en bewuste levensstijl en een betere kwaliteit van leven. Aan de hand van voedingsprogramma's op maat coach ik mensen naar;  vitaliteit, meer energie, aankomen, afslanken, verbeteren van sportprestaties en een goede stoelgang.”

Maak een afspraak om kennis te maken, en kom naar een informatieve voedingsavond of het HSP-café.

Loes is op zoek naar een fijne collega die de passie deelt om vanuit het hart mensen te begeleiden naar een betere gezondheid en bewuste levensstijl.

Welzijnspraktijk Bakel
06-12475298
www.loesvriens.nl
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.