Laura (25) en Roel (26) hebben in mei besloten om hun droom werkelijkheid te laten worden. Ze zijn samen lunchcafé Jut&Jul begonnen in eigen dorp. Na een flinke verbouwing is Jut&Jul op 18 juni geopend.

Drie maanden verder, is de toon gezet. Dagelijks zat het lunchcafé vol. Het blijkt dat Jut&Jul de nieuwe place to be is in Bakel. Van jong tot oud, voor iedereen is er wel iets te vinden. ’s Ochtends een krantje lezen met een kop koffie. Na het fietsen een stuk gebak of lekker wat happen van de lunchkaart. En in de namiddag samen genieten van de speciaalbierkaart of gezellig met de borrelkaart en wat wijntjes de avond verder ingaan.
Jut&Jul beschikt over een gezellig restaurant met veertig zitplaatsen die in een handomdraai zijn omgezet naar een café waar zo’n honderd mensen gezellig kunnen feesten. De serre heeft dertig plaatsen en daarnaast is er een prachtig gelegen terras in hartje Bakel.

Jut&Jul afhuren voor een feest of buiten de openingstijden iets doen? Laura en Roel staan voor alles open.

Jut & jul

Dorpsstraat 12
5761BN Bakel
www.jutenjulbakel.nl
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
0492-380328