Mijn naam is Helene Bankers en mijn bedrijf uit zich in de vorm van een creatieve tak onder de naam:
Raph¹z Art en wat sinds twee jaar gevestigd is in Bakel op Zand 2.

Feel the spirit
Dat zie je zowel terug bij mij in de kapsalon, waar ik meer dan 25 jaar werkzaam ben in het kappersvak met ruime aandacht voor persoonlijk haar. Maar ook bij mijn andere passie; waarin ik werkzaam ben in mijn atelier. Daar maak ik robuuste, aparte, persoonlijke, handgemaakte producten, voornamelijk van leder zoals; tassen, covers voor een laptop, i pad, telefoonhoesje, riemen, armbanden, enzovoort. Ieder product is uniek en op maat gemaakt, eventueel met als extra toevoeging een persoonlijke touch, bijvoorbeeld een speciale datum gemaakt van studs. Samen komen we tot dat ene bijzondere exemplaar. Binnenkort start ik ook met het geven van workshops in kleine groepjes; zoals het creëren van je eigen clutch, festival of kleine handig tasje, sieraden, lampenkap van leder, en wat er verder zoal nog kan ontstaan. Bel me gerust voor meer informatie, dan kijken we samen of we iets voor elkaar kunnen betekenen. Jouw idee is mijn inspiratie.

raphz art

Raph’z Art
Helene Bankers
Znd 2
5761RM Bakel
06-22044404
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
www.raphzart.nl