Ik ben Marjolanda Smetsers en ben sinds vorig jaar gestart met Kapsalon Marjolanda.
Het kappersvak heeft mij altijd aangetrokken en daarom heb ik vier jaar geleden besloten om de opleiding tot kapster te gaan volgen.  Na de opleiding was het voor mij vanzelfsprekend om zelfstandig te gaan werken. In onze loods aan het binnenveld in Milheeze, heb ik de keuken omgebouwd tot kapsalon, om te starten. Op termijn wil ik de kapsalon natuurlijk vestigen in een nieuwe eigen ruimte. Kwaliteit vind ik erg belangrijk en dat komt terug in de haarproducten, zoals verf, wax/gel en haarlakken. Ik gebruik hiervoor met name het merk Bes Haircare.
Ook blijf ik mij voortdurend trainen op de nieuwste trends, knip- en kleurtechnieken en producten.
Het is voor mij een erg interessant en boeiend vak waar ik al mijn creativiteit in kan leggen.
Bij Kapsalon Marjolanda kunnen zowel dames, heren als kinderen terecht. Behandelingen die worden aangeboden zijn: knippen, föhnen, kleuren, highlights, balayage en er zijn ook producten verkrijgbaar. Na afspraak kun je altijd bij terecht, ook in de avonduren.
TIP: Like Kapsalon Marjolanda op Facebook en je ontvangt direct 5,00 euro korting op je eerstvolgende behandeling.

Kapsalon Marjolanda
Binnenveld 9a
5763 BT  MILHEEZE
06 - 333 74 669
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
www.marjolanda.nl