Auto Mertens is een garagebedrijf met een vestiging in zowel Gemert als Bakel. 1995 was het jaar dat Marchel Mertens besloot ondernemer te worden. Auto Mertens Bakel was een feit. Het begrip “Mertenskwaliteitje” was geboren. Kwaliteit stond en staat dan ook hoog in het vaandel bij Auto Mertens.
Inmiddels ruim 20 jaar verder is Auto Mertens uitgegroeid tot een veelzijdig autobedrijf. Wat Auto Mertens zoal biedt? Autoverkoop, autoverhuur, reparatie, onderhoud, schadeherstel, pechhulpverlening, autotransport en wagenparkbeheer; een flinke lijst aan werkzaamheden, als je het zo leest. Marchel staat er dan ook niet alleen voor. Het personeel van Auto Mertens is mede verantwoordelijk voor de succesvolle uitvoering hiervan. Daarnaast zijn wij altijd op zoek naar nieuw talent.
Bent u nog niet overtuigd van Auto Mertens haar kunnen? Loop dan gewoon eens binnen in de garage waar u een lekkere kop koffie en een leuk gesprek kunt verwachten.  
Auto Mertens, top service!

auto mertens

Auto Mertens
Bolle Akker 13
5761 RW Bakel
0492-340765
F. 0492-340775
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
www.automertens.nl