Grondverzet van den Heuvel VOF is opgericht in 1930 door Piet van den Heuvel.
Later, in 1965, werd het familiebedrijf overgenomen door zijn twee zonen, Frans en Frits,
die in 1971 ieder hun eigen weg zijn ingeslagen en waarbij Frans het grondverzetbedrijf
heeft voortgezet.

In 1999 is Frans zijn werkzaamheden in het bedrijf gaan afbouwen en hebben zijn twee zonen, Peter en Gerard , het bedrijf overgenomen en vervolgens de grondverzetwerkzaamheden verder uitgebreid.

Heden ten dage houden zij zich bezig met het egaliseren van land- en tuinbouwgrond en
grondwerkzaamheden  ten behoeve van kassenbouw in zowel binnen- als buitenland. De verdere activiteiten bestaan uit aanleg van natuurgebieden, golfbanen en natuurvijvers. Ze realiseren grondwerk voor grotere stallen en kunnen diepwoelen met een Bulldozer tot een diepte van 90 centimeter. Verder verhuren ze dumpers, bulldozers en een rupskraan met GPS en laser.

Grondverzet van den Heuvel is gevestigd aan het Geneneind 22, 5761 RH in Bakel. Voor een vrijblijvend advies kunt u contact opnemen met Peter of Gerard van den Heuvel, via telefoonnummer 0492-341409 of via het contactformulier op www.grondverzetvdheuvel.nl.

grondverzet vanden heuvel

Grondverzet v.d. Heuvel
Geneneind 22
5761 RH  Bakel
Tel. 0492-341409
www.grondverzetvdheuvel.nl