Kuunders Technoworks BV in Bakel is een flexibel en vooruitstrevend bedrijf, dat voor ieder technisch vraagstuk een innovatieve en kwalitatieve oplossing heeft. Met het oog op machinebouw levert het bedrijf naast een volledig uitgewerkt 3D model ook compleet geproduceerde machines, machineonderdelen of gereedschappen.?De ervaren constructeurs beschikken over de expertise om een passend concept te ontwikkelen voor alle technische vraagstukken of problemen. Zij maken daarbij gebruik van de nieuwste professionele 3D teken- en rekensoftware. ?Kuunders Technoworks beschikt tevens over de kennis en de middelen om elke gewenste machine op maat te maken. Naast het ontwikkelen en bouwen van complete machines werkt Kuunders Technoworks mee aan de optimalisatie van montage en productieprocessen. Het bedrijf heeft zich in de loop der jaren sterk ontwikkeld in het produceren van lasmallen, montagemallen, controlemallen en ander gereedschap. Kuunders Technoworks beschikt daarmee over alle benodigde middelen en gereedschappen om machines te construeren en te bouwen. Informatie over geleverde diensten en gerealiseerde projecten is te vinden op onze website. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of het maken van een afspraak.

kuunders

Kuunders Technoworks BV is sinds 1 november 2016 gehuisvest in een nieuw pand aan Houtakker 3 in Bakel.

Kuunders Technoworks B.V.
Houtakker 3
5761 DD Bakel
www.kuunderstechnoworks.nl
Tel. 0492-238008